مقررات فروش اینترنتی سایت زرین آفتاب

زرین آفتاب موظف است کالایی مطابق با مشخصات درج شده در سایت که شما آنرا انتخاب کرده و سفارش داده‌اید برای شما ارسال کند.

قیمت تمامی کالاها در سایت مشخص است و هیچ هزینه‌ای بجز هزینه حمل (برای سفارشاتی با قیمت زیر 100 هزار تومان) به آن اضافه نخواهد شد اما کالاهایی که کنار آن گزینه خرید سفارشی وجود دارد از این قانون مستثنی هستند و پس از تایید سفارش توسط زرین آفتاب قیمت قطعی اعلام می‌شود.

پس از تایید اقلام موجود در سبد خرید توسط شما درخواست سفارش شما ثبت می‌شود و پس از تایید زرین آفتاب فاکتور شما تایید شده و آماده پرداخت است.

تایید و پردازش سفارشات در روزهای کاری انجام می‌شود و پردازش همه سفارشات در تعطیلات رسمی امکان‌پذیر نیست.

پس از ثبت سفارش در صورتیکه نیاز به تایید زرین آفتاب باشد مدت اعتبار فاکتور از زمان ثبت سفارش توسط کاربر بمدت 24 ساعت خواهد بود و پس از آن فاکتور فاقد اعتبار می‌باشد و در صورت عدم پرداخت در این مدت باید مجددا سفارش توسط مشتری ثبت شود.

پس از ثبت سفارش در صورتیکه نیازی به تایید زرین آفتاب نباشد بلافاصله میتوانید مبلغ سفارش را پرداخت کنید و در صورت عدم پرداخت سفارش شما ثبت نشده و باید مجددا ثبت نمایید.

کالاهایی که کنار آن گزینه خرید سفارشی است مدت زمان اعتبار فاکتور متعاقبا به مشتری اعلام می‌گردد.

در صورت پرداخت بوسیله کارت و یا واریز به حساب، باید شماره فیش بانکی و یا چهار رقم آخر کارت بانکی بهمراه نام صاحب حساب و زمان دقیق پرداخت را در قسمت مربوطه ثبت نمایید، پس از ثبت مشخصات پرداخت، این مشخصات توسط زرین آفتاب کنترل شده و تایید پرداخت به اطلاع شما خواهد رسید. ضمنا مرحله تایید پرداخت برای پرداختهای کارت به کارت و یا واریز به حساب تنها در روزهای کاری ممکن می‌باشد.

در صورتیکه سفارش توسط زرین آفتاب تایید و آماده پرداخت باشد می‌توانید مبلغ آنرا پرداخت نمایید و اگر در مدت اعتبار فاکتور قیمت کالا کاهش یابد قیمت فاکتور شما نیز کاهش خواهد یافت و در صورت افزایش، مبلغ فاکتور شما افزایش نمی‌یابد اما پس از پرداخت وجه، قیمت قطعی شده و تغییری نخواهد کرد.

تایید و پرداخت فاکتور توسط شما به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت زرین آفتاب می‌باشد.